MAŁGORZATA WŁADZIELCZYK - NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ Z PLUSEM Print E-mail

MAŁGORZATA WŁADZIELCZYK
-  NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ  Z PLUSEM

Z radością pragniemy poinformować, iż laureatką naszego konkursu pt. „Nauczyciel na szóstkę z plusem” została Pani Małgorzata Władzielczyk. 
Stowarzyszenie Edukacja i Nauka ufundowało Pani Małgorzacie czytnik e-book Prestigio oraz  dyplom.

 

Pani Małgorzata Władzielczyk jest zatrudniona przez Podlaskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel” z siedzibą w Białymstoku. Stowarzyszenie to przyczyniło się do założenia NZOZ Ośrodka Wieloprofilowego Usprawniania Dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Jasny Cel” oraz niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawową „Jasny Cel” nr 12 w Białymstoku. W placówkach zatrudniani są zarówno pedagodzy, jak i fizjoterapeuci oraz inni specjaliści w zależności od potrzeb, którzy w swojej pracy uwzględniają specyfikę zaburzeń  dzieci z porażeniem mózgowym. Więcej informacji o zakresie działalności Stowarzyszenia: http://jasnycel.pl/

Pani Małgorzata była współtwórcą Podlaskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym „Jasny Cel”. Na początku swojej pracy na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym w 2001 roku pracowała nieodpłatnie jako wolontariuszka. Obecnie codziennie prowadzi 7 godzin i 35 minut zajęć z dziećmi. Ma pod swoją opieką 5-osobową grupkę dzieci.   Z materiałów zgłoszonych do konkursu https://www.facebook.com/StowarzyszenieEdukacjaINauka oraz z rozmowy telefonicznej możemy z pewnością powiedzieć, że wykonywana przez Panią Małgorzatę praca jest jej życiową pasją. Wykonuje swoje obowiązki z pełnym oddaniem i profesjonalizmem. Wszystko to wpisuje się w szlachetną misję Stowarzyszenia „Jasny Cel”, która sprzyja rozwojowi dzieci i daje im szansę na większą samodzielność i lepsze jutro.

Kandydatka konkursu została zgłoszona przez: Marię Jolantę Baluk Dyrektor Szkoły Podstawowej „Jasny Cel” nr 12 w Białymstoku  oraz  Annę  Krakowską  Specjalistę ds. Nauczania Kierowanego.

Stowarzyszenie Edukacja i Nauka gratuluje laureatce konkursu, dziękuje wszystkim osobom za aktywny udział w głosowaniu na Facebooku i zaprasza do udziału w nowych konkursach.

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało Stowarzyszeniu tytuł
"Miejsce Odkrywania Talentów"

"Kawa czy herbata" odkrywa talenty - program TV o projekcie
TWÓJ ROBOT

Patroni MedialniProgramy

 

 

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)