Notice
Trener i coach – kwalifikacje z przyszłością Print E-mail

W ostatnich dniach przygotowaliśmy projekt podnoszący kwalifikacje trenerów oraz coachy z terenu województwa wielkopolskiego. Zaplanowaliśmy szkolenia poszerzone o zajęcia praktyczne, zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu ICIS.

Ocena projektu planowana jest na wrzesień 2016r.

 
Pozytywna ocena projektu Print E-mail

Z przyjemnością informujemy, ze nasz projekt „Dobry start w przyszłość” złożony w partnerstwie z Miastem Ostrów Mazowiecka – przeszedł pozytywnie ocenę formalną i został rekomendowany do oceny merytorycznej.

Trzymamy kciuki za dobre noty końcowe.

Dzięki dofinansowaniu moglibyśmy zrealizować ciekawe zajęcia edukacyjne rozwijające kompetencje cyfrowe oraz talenty uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 
Złożony kolejny projekt! Print E-mail

W najbliższych dniach będziemy przygotowywać kolejny projekt edukacyjny.

Tym razem będą to szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe i językowe osób dorosłych z terenu województwa mazowieckiego.

Na ocenę projektu musimy jednak poczekać kilka miesięcy.

 
Kolejna szansa na bezpłatne szkolenia Print E-mail

Aplikujemy o środki na bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych i językowych dla osób 50+. Na wyniki musimy jednak poczekać aż do września br.

 
Projekt dla osób młodych Print E-mail

Wspieramy edukację i kształcenie ustawiczne wszystkich grup wiekowych –dlatego staramy się o dofinansowanie szkoleń i staży osób w wieku do 30 r.ż. Dla każdego z uczestników zaplanowaliśmy doradztwo zawodowe oraz ścieżkę szkoleniową zakończoną 3-miesięcznym płatnym stażem. Trzymamy kciuki za pozytywną ocenę!

 
Kolejna szansa na dofinansowanie Print E-mail

W ostatnich dniach złożyliśmy kolejny wniosek o dofinansowanie działań edukacyjnych. Tym razem dotyczą podnoszenia kwalifikacji zawodowych kobiet 30+ z terenu województwa mazowieckiego.

Projekt przewiduje organizację poradnictwa zawodowego, certyfikowanych szkoleń oraz staży organizowanych u pracodawców.

Czekamy na pozytywne wyniki.

 
Kolejne projekty złożone! Print E-mail

Złożyliśmy kolejne dwa wnioski o dofinansowanie. Tym razem dotyczą propagowania i rozwoju demokracji lokalnej i edukacji obywatelskiej na Ukrainie. Naszymi partnerami zostali Urząd Miasta Tarnopol oraz dwie organizacje pozarządowe z Łucka - Stowarzyszenie Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu i Wołyńskie Stowarzyszenie Sztuki Polskiej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku 2016 r.

 
Polska Cyfrowa!! Print E-mail

Zapraszamy gminy z całej Polski do przyłączenia się do Nas na zasadzie partnerstwa przy Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa.

W ramach wspólnego wniosku oferujemy atrakcyjne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe mieszkańców danej gminy oraz urzędników.

Szczegóły tel: 22 357 84 94

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 10

Spotkania na Wschodzie

Rodacy na Syberii

Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało Stowarzyszeniu tytuł
"Miejsce Odkrywania Talentów"

"Kawa czy herbata" odkrywa talenty - program TV o projekcie
TWÓJ ROBOT

Patroni MedialniProgramy

 

 

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)