wersja kontrastowa A- A+
Ogłoszenia
Współpraca z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej Drukuj Email

W ostatnim czasie nasze Stowarzyszenie nawiązało współpracę z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej – działającą na rzecz studentów i kadry naukowej z Polski i z zagranicy. Będziemy wspólnie przygotowywać dokumenty egzaminacyjne dla obcokrajowców - z zakresu języka polskiego oraz innych przedmiotów szkolnych. Mamy nadzieję na owocną współpracę.

 
Kolejna szansa na ciekawy projekt! Drukuj Email

Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie kolejnego projektu - tym razem w partnerstwie z instytucją szkoleniową INFNETIA. Planujemy realizację szkoleń komputerowych, zawodowych oraz staży zawodowych, które przyczynią się do aktywizacji zawodowej osób młodych. Na ocenę projektu musimy poczekać kilka miesięcy, ale już teraz warto trzymać kciuki za pozytywne wyniki. :-)

 
Wakacje coraz bliżej… Drukuj Email


Ani się obejrzymy, a rok szkolny dobiegnie końca i nareszcie będą wakacje. W wolnym od szkoły czasie warto przeznaczyć czas na odpoczynek, ale i rozwijanie swoich pasji. Wybierajcie sprawdzone i rzetelne instytucje, które jak nasze Stowarzyszenie pomagają odkrywać talenty. Stowarzyszenie Edukacja i Nauka - Miejsce Odkrywania Talentów.

 
Program „Lato w Mieście 2018” Drukuj Email

Po raz kolejny rusza program bezpłatnych zajęć edukacyjno – wychowawczych dla uczniów warszawskich szkół. Od 17 maja br. możecie zgłaszać chęć udziału pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 10 jednotygodniowych turnusów. Organizowane będą zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne i rekreacyjne. Wyniki zostaną ogłoszone 7 czerwca.

 
Trener i coach – kwalifikacje z przyszłością Drukuj Email

W ostatnich dniach przygotowaliśmy projekt podnoszący kwalifikacje trenerów oraz coachy z terenu województwa wielkopolskiego. Zaplanowaliśmy szkolenia poszerzone o zajęcia praktyczne, zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu ICIS.

Ocena projektu planowana jest na wrzesień 2016r.

 
Pozytywna ocena projektu Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, ze nasz projekt „Dobry start w przyszłość” złożony w partnerstwie z Miastem Ostrów Mazowiecka – przeszedł pozytywnie ocenę formalną i został rekomendowany do oceny merytorycznej.

Trzymamy kciuki za dobre noty końcowe.

Dzięki dofinansowaniu moglibyśmy zrealizować ciekawe zajęcia edukacyjne rozwijające kompetencje cyfrowe oraz talenty uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 
Złożony kolejny projekt! Drukuj Email

W najbliższych dniach będziemy przygotowywać kolejny projekt edukacyjny.

Tym razem będą to szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe i językowe osób dorosłych z terenu województwa mazowieckiego.

Na ocenę projektu musimy jednak poczekać kilka miesięcy.

 
Kolejna szansa na bezpłatne szkolenia Drukuj Email

Aplikujemy o środki na bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych i językowych dla osób 50+. Na wyniki musimy jednak poczekać aż do września br.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11

Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało Stowarzyszeniu tytuł
"Miejsce Odkrywania Talentów"

"Kawa czy herbata" odkrywa talenty - program TV o projekcie
TWÓJ ROBOT

Patroni MedialniProgramy

 

 

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)