ein
Świąteczne życzenia Print E-mail

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku.

 
"Ścieżki pamięci" - daty edycji odcinków Print E-mail

Zapraszam na cykl filmów historycznych dotyczący miejsc pamięci związanych ze zbrodniami nazizmu i stalinizmu znajdujących się w Warszawie i okolicy (Palmiry).

Poniżej podaję daty emisji premierowych wszystkich 10 odcinków „Ścieżek pamięci”(po około 12-17 minut każdy):

21.XI 18:50

22.XI 18:35

24.XI 18:40

30.XI 18:40

01.XII 18:40

02.XII 18:40

06.XII 18:40

08.XII 18:40

09.XII 18:40

10.XII 18:55

Tytuły:

„Masowe egzekucje”, o długości ok. 17 minut, odc. 2 „Palmiry”, o długości ok. 10 minut, odc. 3 „Obóz przejściowy w kościele św. Wojciecha, o długości ok. 10 minut, odc. 4 „Rzeź Woli”, o długości ok. 11 minut, odc. 5 „Szpitale powstańcze na Starym Mieście”, o długości ok. 14 minut, odc. 6 „Likwidacja przytułków nowomiejskich”, o długości ok. 10 minut, odc. 7 „Egzekucje na Mokotowie”, o długości ok. 9 minut, odc. 8 „Obóz NKWD w Rembertowie”, o długości ok. 10 minut, odc. 9 „KL Warschau «Gęsiówka»”, o długości ok. 11 minut, odc. 10 „Więzienie «Toledo»”, o długości ok. 11 minut).

 
Kolejne projekty złożone! Print E-mail

Złożyliśmy kolejne dwa wnioski o dofinansowanie. Tym razem dotyczą propagowania i rozwoju demokracji lokalnej i edukacji obywatelskiej na Ukrainie. Naszymi partnerami zostali Urząd Miasta Tarnopol oraz dwie organizacje pozarządowe z Łucka - Stowarzyszenie Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu i Wołyńskie Stowarzyszenie Sztuki Polskiej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku 2016 r.

 
Polska Cyfrowa!! Print E-mail

Zapraszamy gminy z całej Polski do przyłączenia się do Nas na zasadzie partnerstwa przy Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa.

W ramach wspólnego wniosku oferujemy atrakcyjne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe mieszkańców danej gminy oraz urzędników.

Szczegóły tel: 22 357 84 94

 
Życzenia świąteczne Print E-mail

 
Złożony kolejny projekt! Print E-mail

Przygotowaliśmy kolejny projekt edukacyjny - tym razem w partnerstwie z Miastem Ostrów Mazowiecka. Planujemy realizację ciekawych zajęć rozwijających kompetencje cyfrowe oraz talenty uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Choć na ocenę projektu musimy poczekać kilka miesięcy, to mamy nadzieję na pozytywne wyniki. Śmiech

 
Ogłoszenie!! Print E-mail

Stowarzyszenie poszukuje gmin zainteresowanych współpracą na zasadzie partnerstwa dot. szkoleń informatycznych.
Projekt ma zasięg ogólnopolski. Chętne gminy prosimy o zgłaszanie się do Nas pod adresem This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub tel. 22 357 84 94. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.12.2015 r.

 
Konkurs plastyczny "Kolory świat" - prace pozostałe Print E-mail

Konkurs "Kolory świat" - poniżej galeria pozostałych nadesłanych prac. Tym razem nie udało się wygrać, następnym razem może fortuna się uśmiechnie.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

 
Konkurs plastyczny "Kolory świat" - wyróznienia pierwsze i drugie Print E-mail

Serdeczne gratulacje należą się także autorom prac z Przedszkola nr. 30 za zdobycie pierwszego wyróżnienia oraz autorom prac z Przedszkola nr.17 za zdobycie drugiego wyróżnienia.

Galeria prac poniżej :)

Przedszkole nr. 30
(ul. Rozbrat 10/14)

Przedszkole nr. 17
(pl. Dąbrowskiego 10)

 
Konkurs plastyczny "Kolory świat" - Miejsce pierwsze i drugie Print E-mail

Poniżej prezentujemy prace, które zajęły miejsce pierwsze - pracę wykonały dzieci z Przedszkola nr.19 i miejsce drugie  - praca została wykonana przez dzieci z przedszkola nr.11.

Serdecznie gratulujemy wygranych !!

Przedszkole nr. 19
(ul. Śniadeckich 12)

Przedszkole nr. 11
(ul. Dubois 3)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 1 of 7

WARSZTATY NA ZAMÓWIENIE

Warsztaty psychoaktywności dla dzieci i młodzieży, treningi „Efektywnej nauki”, „Szybkiego czytania” organizujemy także na zamówienie. Zapraszamy domy dziecka, ośrodki szkolno-wychowawcze i inne grupy zorganizowane.

Bliższe informacje: 022 357 84 94, stowarzyszenie@stowarzyszenie.edu.pl


Spotkania na Wschodzie

Rodacy na Syberii

Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało Stowarzyszeniu tytuł
"Miejsce Odkrywania Talentów"

"Kawa czy herbata" odkrywa talenty - program TV o projekcie
TWÓJ ROBOT

Patroni MedialniProgramy

 

 

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)